Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podpořte stránku + soutež

article preview

Nyní máte možnost podpořit Encyklopedii sériových vrahů a zároveň se zúčastnit soutěže! Stačí kliknout na tlačítko Donate ve spodní části této stránky.

Dlouho jsem přemýšlel nad tím jak se Vám za Vaši případnou podporu odměnit. Bohužel Vám nemohu nabídnout speciální emotikony ani nevyrábím trička nebo hrníčky se sériovými vrahy (a ani to nemám v plánu). Už delší dobu mám chci uspořádat soutěž k příležitosti 200. vraha na Encyklopedii. A proto jsem se rozhodl udělat soutěže dvě. Jednu pro všechny a jednu pro donátory (podporovatele). Soutěž bude jednoduchá. Během 7 dní před jubilejním 200. vrahem se na  Facebookové stránce postupně objeví 7 fotografií sériových vrahů v jejich školních letech. Vaším úkolem bude uhodnout o kterého vraha se jedná. Za správnou odpověď dostanete 3 body, za špatnou 1 bod (vyplatí se tedy i tipovat). Každý den na Facebookové stránce najdete tabulku, abyste viděli jak na tom jste v porovnání s ostatními. Soutěžit se bude o 2 knihy s tématikou sériových vrahů. Ten, kdo získá nejvíce bodů, si svou cenu vybere, druhý v pořadí získá zbývající knihu. Tato soutěž bude pro všechny. Pro donátory tu však bude rozdíl. Ti budou sbírat body za své odpovědi jako ostatní, ale budou mít speciální tabulku. Za každých poslaných 25 korun totiž získá každý donátor bod navíc. Tím si samozřejmě může celkem významně vylepšit skóre. Platí samozřejmě následující: 25 Kč = 1 bod, 50 Kč = 2 body, 75 Kč = 3 body, atd. Těchto bonusových bodů můžete získat jakékoliv množství, je to jen na Vás. Ale pozor, donaty se nesčítají a počítá se opravdu jen celých 25 Kč! A samozřejmě, tito podporovatelé budou mít i speciální ceny. Druhý v pořadí získá obě knihy, o které se bude hrát. Vítěz potom obdrží rovněž tyto dvě knihy, ale navíc získá i knihu "Zátah na ďábla" o Andreji Čikatilovi. Tuto knihu (která mimochodem sbírá ty nejlepší hodnocení) již v současné době nikde v knihkupectví neseženete a je problém ji najít i na online antikvariátech nebo aukcích. Soutěž bude zahájena někdy v druhé polovině října (podrobnosti zjistíte na Facebookových stránkách), nicméně získat bodový náskok na ostatní můžete již teď.

Stejně jako v případě 100. vraha, bude i ten 200. vrah na Vaše přání. Tentokrát do tohoto hlasování budou moci přispět pouze ti, kteří se rozhodnou podpořit Encyklopedii sériových vrahů. V tomto případě není žádné omezení v hodnotě donatu, stačí mi jen poté napsat na Facebookové stránce zprávu s tím, o kom si chcete přečíst. Ten vrah, který od Vás získá nejvíce hlasů, se stane 200. vrahem v Encyklopedii.

Doufám, že Vás soutěž i možnost hlasovat zaujaly. V případě jakéhokoliv dotazu mě neváhejte kontaktovat na Facebookové stránce. Závěrem chci velice poděkovat všem, kteří se rozhodnou podpořit tento poměrně unikátní projekt. Přede všemi, kteří tak učiní se hluboce skláním.  

S pozdravem Petr Horák, autor.

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 
Statistiky

Online: 3
Celkem: 120984
Měsíc: 20850
Den: 586