Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podpořte stránku

article preview

V současné době pracuji na dvou webových stránkách: Encyklopedie sériových vrahů a Jack Rozparovač. Ke každé z nich navíc vedu i Facebookovou stránku. V poslední době pak k Encyklopedii přibyl i Instagram a YouTube kanál. Na všem přitom pracuji jen já sám. A myslím, že alespoň většina z Vás může potvrdit, že na všechny Vaše dotazy či komentáře se snažím reagovat tak rychle, jak je to jen možné. Zkrátka a dobře, jde o práci na plný úvazek, nad kterou strávím několik hodin denně, 7 dní v týdnu. Proto jsem se rozhodl udělat stejný krok jako spousta jiných tvůrců webových stránek, blogerů, tvůrců her, youtuberů nebo streamerů a umístil jsem na stránky Donate Button, jehož prostřednictvím můžete stránky finančně podpořit pomocí PayPalu, platební karty čí bankovního převodu. Není to tak, že by stránky ze dne na den skončily, ale záleží teď víceméně na Vás, zda se budou stránky rozvíjet stávajícím způsobem i tempem.

Stačí kliknout na tlačítko Donate ve spodní části této stránky. Donate můžete provést přes PayPal nebo pomocí platební karty, stejně tak i klasickým bankovním převodem na účet 249452440/0300 (IBAN CZ2303000000000249452440).

Závěrem chci velmi poděkovat všem, kdo můj projekt podporujete nebo se ho teprve rozhodnete podpořit. Všem, kteří tak učiní upřímně děkuji. S Vaší podporou mohou tyto stránky fungovat a mohou být i nadále lepší!

S pozdravem Petr Horák, autor.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Lenča Zubíková - Poděkování

Zdravím. Chtěla bych touto cestou poděkovat za existenci takových stránek. Věřím, že tohle čtení není pro všechny. A pak jsme tady my, co čtou, jako by to bylo jediné čtení na internetu. Celkově je to fascinující téma. Velké díky za Vaši práci!

Encyklopedie - Re: Poděkování

Dobrý den. Moc mě těší, že se Vám stránka líbí. A doufám, že bude i nadále. Máte pravdu, každého to nebaví. Ale najde se poměrně velké množství lidí, které toto téma fascinuje.

Ilona Novosadová - Děkuji

Moc děkuji za encyklopedii sériových vrahů. Moc zajímavé čtení.
Novosadová Ilona

Encyklopedie - Re: Děkuji

Jsem rád, že se Vám stránka líbí a že je to pro Vás zajímavé čtení. A dovolím si doufat, že se Vám bude líbit i nadále ;)

Dejv23 - Rád bych tu viděl

Zdravím, tahle stránka je skvělá, dozvěděl jsem se spoustu zajímavých věcí a děkuju ti za existenci téhle stránky, ale vážně rád bych tu viděl v abecedním seznamu i Edwarda Giena a Edmunda Kempera. Jsou sice profláklý, ale určitě na ně je spousta zajímavých faktů. Díky ti! Rozhodně si tu ještě toho dost počtu. :)

Encyklopedie - Re: Rád bych tu viděl

Jsem rád, že se Vám stránka líbí! A na Vámi zmíněné vrahy určitě dojde, Encyklopedie sériových vrahů není ani zdaleka kompletní! I když samozřejmě záleží i na podpoře fanoušků. Ale myslím, že se máte na co těšit ;)

 
Statistiky

Online: 7
Celkem: 625910
Měsíc: 24375
Den: 1085