Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ellen Etheridgeová

article preview

(USA)

 

Narodila se v roce 1866 v Texasu jako Ellen Walkerová. O jejím životě je známo jen naprosté minimum. Jisté je to, že její otec rodinu z neznámých důvodů opustil. Etheridgeová už od svého narození trpěla blíže nespecifikovaným mentálním postižením. To však měla kompenzováno svou obdivuhodnou fyzickou silou. Podle mnoha svědků byla schopna pracovat celý den na poli a odvedla více práce než většina mužů. Za vše mluví její popis zveřejněný v tisku během soudního procesu s Etheridgeovou: "Tato slabomyslná žena je sice malé postavy, je však velice robustní. Leckterý muž by se s ní nechtěl dostat do křížku. Co jí příroda nadělila na fyzické síle, to jí ubrala na duchu. Etheridgeová má v obličeji neustále tupý výraz, občas se zdá, že vůbec nechápe, co se kolem ní děje."

Jejím prvním manželem se stal farmář jménem West. Není známo, zda bylo jejich manželství šťastné, jisté je pouze to, že West v roce 1911 zemřel a Etheridgeová se odstěhovala zpět k matce. Dřela na polích s bavlnou, protože chtěla své nemocné matce finančně pomoci. Práce sice zastala za 2, jejímu zaměstnavateli s ní však nakonec došla trpělivost. U soudu později vypověděl: "Měl jsem plné zuby toho, že jsem jí musel vše několikrát opakovat. Nic nechápala, a já místo toho, abych se věnoval svým povinnostem, jsem musel trávit čas s ní a pořád dokola jí vysvětlovat, co po ní vlastně chci. A druhý den nanovo." Etheridgeová tak byla nakonec propuštěna, načež začala pomáhat na okolních farmách. Všechny takto vydělané peníze poté odevzdávala své matce. Tím si získala značné sympatie u místních lidí.

Po matčině smrti se Etheridgeová přestěhovala do Bosque County, kde začala pracovat jako hospodyně v domě svého švagra. Ten ji seznámil s jedním z místních farmářů, mužem jménem J. D. Etheridge. Ellen se do něj okamžitě zamilovala. Nijak jí nevadilo, že Etheridge její city neopětovat a že měl 8 dětí ze svého předešlého manželství. J. D. Etheridge se na věc díval poněkud praktičtěji. Jeho domácnost potřebovala ženskou ruku a bláznivě zamilovaná Ellen se jevila jako vhodné řešení. V lednu 1913 se tak konala svatba.

Etheridgeová velmi brzy poznala, že její manžel v ní vidí spíše levnou pracovní sílu než lásku svého života. Veškerou svou pozornost a lásku věnoval svým dětem. Etheridgeová na ně začala silně žárlit. Celé dny trávila o samotě a sžírala se vzrůstající nenávistí k těm, kteří jí "ukradli" jejího milovaného manžela. Postupně dospěla k názoru, že je třeba tento problém radikálně vyřešit...

V červnu 1913 zemřely první 2 Etheridgeovy děti: Beulah (2 roky) a Harrison (10 let). Lékař uvedl jako příčinu smrti záškrt. Jejich smrt nikoho neudivila, protože v tehdejší době byla úmrtnost mezi dětmi poměrně vysoká.

2. října 1913 Etheridgeová poslala děti na poštu. Když se poté vrátily, nabídla jim za odměnu podmáslí. Několik málo minut po jeho požití se 3 z dětí skácely k zemi v návalu prudkých bolestí břicha. Etheridge okamžitě poslal pro lékaře. Ten byl schopen zachránit malou Pearl (7 let), která podmáslí jen ochutnala. Pro Oscara (5 let) a Richarda (8 let) však už bylo příliš pozdě. Ještě téhož večera zemřeli v šílených bolestech.

Smrt dalších 2 dětí už upoutala pozornost úřadů. Do domu rodiny Etheridgeových byl vyslán místní šerif, který důkladně prohledal celý dům. Během této prohlídky nalezl v kufru Etheridgeové podivný bílý prášek. Etheridgeová tvrdila, že se jedná o léčivou sůl. Prášek byl poslán na testy, které prokázaly, že se jedná o arzenik. Etheridgeová začala tvrdit, že nemá tušení, co je onen prášek zač, protože jej zdědila po své matce. Nebylo jí to však nic platné a byla okamžitě zatčena.

7. října 1913 byly provedeny pitvy obou dětí. V jejich tělech byly nalezeny stopy po otravě arzenikem. Pod tíhou těchto důkazů se Etheridgeová přiznala nejen k vraždě Oscara a Richarda, ale i k tomu, že v červnu 1913 zavraždila Beulah a Harrisona. Podle svých vlastních slov jim úmyslně přidala do jídla větší množství louhu. Pevně však trvala na tom, že vše spáchala z lásky ke svému muži. Dodala i to, že měla v úmyslu zavraždit i zbývající manželovy děti.

Soudní proces s Etheridgeovou se stal v místní komunitě mimořádně sledovanou událostí. Většina sousedů odmítala uvěřit, že by Etheridgeová byla něčeho takového vůbec schopna. Popisovali ji jako slaboduchou ženu, která se stranila společnosti, zároveň to však podle nich byla bohabojná, obětavá a pracovitá manželka a nevlastní matka. Sám J. D. Etheridge odmítal uvěřit, že by jeho manželka dokázala ublížit jeho dětem. O to větší zažil šok, když Etheridgeová během soudního procesu náhle vstala z lavice obžalovaných, klekla si před ním a začala jej prosit o odpuštění: "Prosím, odpusť mi, co jsem provedla tvým dětem! Všechno jsem to udělala z lásky tobě! Tolik tě miluji! Prosím, odpusť mi!" J. D. Etheridge se ihned poté zvedl ze židle a mlčky odešel pryč. V soudní síni se pak už nikdy neukázal.

Obhájce poukazoval zejména na mentální zdraví obžalované. Jako důkaz její slaboduchosti uváděl fakt, že Etheridgeová zarputile tvrdila, že byla třikrát vdaná, přičemž podle všeho byla vdaná pouze dvakrát. V podobném smyslu vypovídali i někteří svědci: "Je pravda, že občas trpěla bludy a mluvila s neexistujícími lidmi. Je dost dobře možné, že si vymyslela i svého třetího manžela."

23. prosince 1913 uznal soud Etheridgeovou vinnou ze 4 vražd, přihlédl však k jejímu duševnímu stavu. Proto se Etheridgeová vyhnula trestu smrti a nakonec byla odsouzena k doživotnímu trestu.

Ve vězení se z Etheridgeové stala vzorná vězeňkyně. Ve volných chvílích vyšívala krajky, jejichž následným prodejem si chtěla vydělat dost peněz na to, aby v případě její smrti mohlo být její tělo posláno k příbuzným, kteří by se postarali o důstojný pohřeb. Za odměnu mohla Etheridgeová volně opouštět zdi věznice a chodit na procházky do lesa. Občas pomáhala na okolních farmách. Večer se pak vždy vrátila zpět do vězení.

Podle většiny zdrojů Ellen Etheridgeová zemřela ve vězení v roce 1931. Bylo jí 65 let. Její přání, aby byla důstojně pohřbena, nakonec nebylo vyslyšeno a její tělo bylo odkázáno vědě.

 

Zdroje: unknownmisandry.blogspot.com, findagrave.com

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Maria Aksoy - Jak jsem dokázal zachránit své manželství po 8 měsících odloučení

Dobrý den, když to čtete, nevím, co vás sem přivedlo, ale pokud máte v životě nějaké potíže, chci, abyste věděli, že jste dnes našli řešení svých problémů. Nikdy jsem si nemyslel, že někdy napíšu něco takového online, ale doktor Ajayi, muž požehnaný svými předky duchovními silami, pro mě úžasně pracoval. Měla jsem problémy v manželství, protože můj manžel mě a naše 2 děti vyhnal z domu poté, co jsem ho konfrontovala, že mě podvádí s jeho bývalou přítelkyní. V jeho telefonu jsem viděl nějaký text, který potvrzuje moje tvrzení. Žila jsem s matkou a hledala způsoby, jak se s manželem usmířit, byl to starostlivý a milující muž, ale překvapilo mě, že se najednou změnil. Hledal jsem řešení online, když jsem četl několik svědectví o tom, jak doktor Ajayi pomohl obnovit mír v mnoha domácnostech, a tak jsem se rozhodl mu to zkusit. Kontaktovala jsem doktora Ajayi a vysvětlila mu, řekl mi, co je příčinou problémů a co je třeba udělat, dodržela jsem všechny jeho pokyny a dnes jsem zpět doma a bydlím s manželem, to je po 8 měsících odloučení. Pokud čelíte jakémukoli životnímu problému, ať už zdravotnímu nebo sociálnímu, doktor Ajayi je vaší poslední zastávkou. Nestyďte se a kontaktujte Dr Ajayi na Whatsapp nebo Telegram: +2347084887094 nebo e-mail: drajayi1990@gmail.com

Daniel Benes - Jak se moje žena vrátila domů po rozvodu

Moje žena mě opustila, aby mohla být s jiným mužem, ale dokázal jsem ji přimět znovu mě milovat kouzlem lásky a vrátila se domů po roce života odděleně, pokud máte ve svém manželství / vztahu nedorozumění nebo máte nějaké zdraví související problém a chcete spolehlivé řešení kontaktujte Dr Ajayi na Whatsapp: +2347084887094 nebo e-mail: drajayi1990@gmail.com

Je také schopen vyléčit následující nemoci
*opar
*neschopnost otěhotnět
*rakoviny
*hepatitida
*mrtvice
*tuberkulóza
*diabetes
*Alzheimerovy choroby
*cirhóza
atd., pokud máte nějaké zdravotní problémy, kontaktujte doktora Ajayi a budete vyléčeni.

Gisele Hunter - Můj manžel se začal chovat

Můj manžel se začal chovat divně a chodit s jinými dámami a od začátku roku mi projevoval chladnou lásku. Při několika příležitostech vyhrožoval, že se se mnou rozvede, pokud se ho odvážím zeptat na jeho poměr s jinými dámami. Byla jsem totálně zničená a zmatená, dokud mi můj starý přítel neřekl o doktoru Ilekhojie, který pomáhá lidem s problémy ve vztahu a manželství. Nejprve jsem pochyboval, zda něco takového vůbec existuje, ale rozhodl jsem se to zkusit a kontaktoval jsem ho. Provedl smírčí rituál, aby upevnil naše spojení a zajistil, aby se mezi nás nikdo nedostal. Teď můj manžel přestal chodit s jinými dámami a jeho se mnou nadobro a doopravdy. Kontaktujte doktora Ilekhojie pro řešení vašeho vztahu nebo manželského problému, který je třeba vyřešit ještě dnes prostřednictvím: gethelp05@gmail.com nebo WhatsApp: +2348147400259)

Eric Albrecht - Vždycky mě zlobily malé věci

Měl jsem tolik malých hádek a hádek, abych se dostal mezi lásku, kterou jsme měli jako rodina. Vždycky mě zlobily malé věci, na kterých nezáleželo. Nechal jsem své emoce dostat ze sebe to nejlepší a zůstal jsem trvale daleko od ní a mých dětí. Věci se zhoršily, když začala vídat jiného muže a já o tom nikdy nevěděl. Zanevřel jsem na ni a vehnal ji do náruče jiného muže. Později jsem zjistil vše, co se děje, a rozhodl jsem se vyhledat pomoc, abych napravil své manželství. Uvědomil jsem si, že jsem problém, i když už bylo pozdě. Můj přítel v práci mě spojil s doktorem Ilekhojie, který mě ujistil, že mě moje žena stále miluje a přeje si návrat. Pomohl mi provést rituál usmíření, který napravil naše manželství za méně než týden. Přesně jak řekl, obnoví to naše ztracené spojení a také se to stalo. Děkuji, doktore Ilekhojie. Spojte se s ním, pokud máte nějaké problémy. Napište mu: gethelp05@gmail.com nebo WhatsApp mu na: +2348147400259

Hannah Isak - Loterii

Hrál jsem loterii několik let, než jsem se oženil, a nikdy jsem nevyhrál velkou částku. Pokračoval jsem v loterii, ale nemohl jsem vyhrát více než 500 dolarů, dokud jsem nebyl představen Dr. Ilekhojie, který je silný muž. Chatoval jsem s ním na jeho Whatsapp čísle +2348147400259 a řekl jsem mu, jaký zmatek se mi stal. Povzbuzoval mě a slíbil, že pro mě provede rituál štěstí, který zvýší mé šance na výhru hmatatelné částky. Dr. Ilekhojie mi dal konkrétní instrukce, kterými jsem se řídil, zatímco připravoval rituál, který odhalil čísla, se kterými jsem vyhrál 400 000 $, a to vše se stalo týden poté, co jsem začal mluvit s Dr. Ilekhojie. Zaplatil jsem 30 %, o které mě požádal, abych dal bezdomovcům, a vyzývám vás, abyste to zkusili s naprostou důvěrou

Songul Emel - Děkuji za pomoc, doktore Ajayi

Chci se podělit se světem o to, jak Dr. Ajayi Veliký požehnal svými předky duchovní moc. Pomohl mi sjednotit manželství s manželem, který se se mnou rozešel na 2 roky, manžel se vrátil z práce a podal mi rozvodový papír, že bychom měli ukončit manželství poté, co pro něj budeme mít 3 děti. Snažil jsem se ho dostat zpět a skoro jsem to vzdal, ale doktor Ajayi mě dokázal znovu rozesmát. Dr Ajayi je skutečný kouzelník, s pomocí Dr. Ajayi můžete také získat svého ex zpět a žít navždy šťastný život. Kontaktní e-mail: drajayi1990@gmail.com nebo Telegram \ WhatsApp: +2347084887094

Emily Cruff - doktora Ilekhojie

Nikdy jsem nevěděla, že existuje možnost mít zpět svého bývalého manžela, dokud jsem nepotkala doktora Ilekhojie. Po rozvodu to pro mě bylo opravdu těžké. Byla jsem zničená a nemohla jsem se soustředit ani na práci. Oslovil jsem jeho přátele a rodinu, aby nám pomohli, ale i přes jejich velké úsilí mě neposlouchal. Byla jsem zlomená, protože jsem se nemohla vidět s nikým jiným, protože můj manžel byl moje první a jediná láska. Takže jsem musel vyhledat pomoc u doktora Ilekhojie, kterého mi doporučil přítel z práce. Provedl smírčí rituál, který všechno úplně změnil a bylo to ohromující. Jeho slova jsou vázána a nikdy neselže, když slibuje výsledek. Můj manžel mi najednou zavolal a řekl mi, že chce dát naší lásce ještě šanci a byly to 4 měsíce lásky a štěstí znovu. Neobtěžujte se hledat pomoc jinde. Kontaktujte ho hned. Jeho e-mail: gethelp05@gmail.com nebo WhatsApp: +2348147400259

Dora Josip - Provedl rituál

Byla jsem se svým manželem více než deset let a když odešel, nebylo to pro mě tak snadné. Moc miluji svého manžela a neztrácela jsem naději. Hledal jsem pomoc všude, dokud jsem neviděl tolik svědectví o tom, jak doktor Ilekhojie pomohl tolika lidem, a rozhodl jsem se ho vyzkoušet… Kontaktoval jsem ho a vysvětlil mu to. Řekl mi, ať si nedělám starosti, že mi pomůže usmířit se s Alexem a vrátí se domů. Provedl rituál, aby nás znovu spojil, a po 2 dnech začal Alex, který odmítl přijmout můj hovor, opakovaně volat a prosil, aby se vrátil domů. Už jsou to 3 měsíce a věci jsou stále lepší a lepší, jak Ilekhojie slíbil. Je to ten nejupřímnější pomocník, kterého jsem potkal. Můžete se na něj obrátit a přesvědčit se sami. WHATSAPP/CALL přes +2348147400259 nebo e-mail gethelp05@gmail.com

Donna Kurt - Jak se vyřešily moje manželské problémy

Ahoj přátelé, toto je moje setkání s mocným mužem, můj 5letý manžel mě opustil s naším 2letým dítětem, protože jsem ho konfrontovala s podváděním kvůli pobytu venku pozdě do noci, než jsem věděla, co se děje, můj manžel žil s jinou ženou, já potkal přítele, který mě seznámil s Dr. Ajayim. Řekla jsem Dr. Ajayi svou situaci a bylo vytvořeno kouzlo lásky, za týden se můj manžel vrátil domů s tím, že neví, co ho to popadlo, a žijeme opět šťastný život. kontaktujte Dr. Ajayi na Telegramu / Whatsapp: +2347084887094 nebo na váš e-mail: drajayi1990@gmail.com pro řešení vašich manželských problémů.

David - Loan

Nabízíme soukromé, komerční a osobní půjčky s velmi nízkými ročními úrokovými sazbami od 2 % za jeden rok až 50 let splácení kdekoli na světě. Kontaktujte nás zdarma Whatsapp: e-mail: bogar9627@gmail.com

Avram Sergiu - Ztratil jsem manželství

Ztratil jsem manželství a krásný domov zničený neštěstím, když jsem svou ženu odcházel kvůli lžím, kterými se živila, a nejistotám, které nikdy nebyly pravdivé. Od začátku jsem přísahal, že nikdy nebudu podvodník, a stál jsem si za svým, abych si vybudoval šťastný domov, ale bohužel mi nikdy dostatečně nevěřila. Bloudil jsem měsíce ve snaze získat ji zpět a hledal jsem pomoc z různých zdrojů, včetně jejího rodinného zásahu, ale nikdy jsem neuspěl. Přišel jsem do kontaktu s doktorem Ilekhojie, o kterém jsem pochyboval v dřívější fázi, když jsem se s ním dostal do kontaktu. Musel jsem si udržet naději a dodržovat postupy přesně tak, jak mi vše vysvětlil. Ujistil mě o jejím návratu, ke kterému došlo po 3 dnech, a já jsem ještě nenašel slova, abych vyjádřil, jak šťastný a vděčný jsem, když vím, že můj syn a já máme jeho mámu doma. Děkuji vám, doktore Ilekhojie, že jste do našich životů vrátil štěstí. Potřebujete pomoc, kontaktujte tohoto skvělého doktora Whatsapp +2348147400259 nebo prostřednictvím jeho e-mailu: gethelp05@gmail.com

Joshua Zirkzee - Jste ten nejlepší muž na celém světě, DR WALE

Moje žena trpěla rakovinou štítné žlázy, u které bylo potvrzeno, že jde o čtvrté stadium, doktor mi řekl, že s tím nemůže nic dělat, protože nereagovala na léčbu, ale můj přítel nás zachránil a objednal si tento konopný olej z DR. WALE, o kterém řekl, že pomáhá některým pacientům v boji proti rakovině různých typů, tak jsme se rozhodli dát tomu šanci, zatím se moje žena zlepšuje naprosto velmi dobře a v současné době může chodit po domě úplně sama. Cítil jsem, že je nutné nechat ostatní, kteří trpí touto akutní nemocí, že jakmile budete mít dobrý konopný olej, může člověku skutečně dát druhou šanci na život. náhodou, pokud byste náhodou potřebovali tento konopný olej, můžete kontaktovat DR WALE, který mně a mé ženě dodal tento WhatsApp/Viber/Telegram: +2347054019402 NEBO E-mail: drwalespellhome@gmail.com

VŠEM VYŘEŠÍ NÁSLEDUJÍCÍ PROBLÉMY
NA CELÉM SVĚTĚ NA:
1. Získání svého milence nebo manžela zpět
2. Duchovní neprůstřelnost
3. Loterie
4. Peníze kouzlo
5. Kouzlo dlouhého života
6. Kouzlo prosperity
7. Ochranné kouzlo
8. Získejte pracovní kouzlo
9. Stát se manažerským kouzlem
10. Získejte obrovskou půjčku bez placení jakýchkoli poplatků
11. Získání peněz z podvodu zpět
12. Dětské kouzlo
13. Těhotenské kouzlo
14. Kouzlo svobody
15. Kouzlo lásky
16, mizející kouzlo
17. Neviditelné lidské kouzlo
18. Úspěch nebo úspěšné zaklínadlo
19. Manželské kouzlo
20. Pomstychtivé kouzlo
21. Kouzlo popularity
22. Zabíjející kouzlo
23. Kouzlo rak
24. Kouzlo nadpřirozené síly
25. Kouzlo šílenství
26. Kouzlo půjčky na dům zdarma
27. Produkční kouzlo filmů a filmu
28. Kouzlo HIV/aids
29. Zaklínadlo tuberkulózy
30. Zhubněte a kouzla na tělo

Dany Mota - jste úžasný, DR WALE

Ahoj přátelé, úžasné a úžasné svědectví o velkém kouzelníkovi, o které se opravdu rád podělím. Získat svou ženu zpět je to, co jsem nejméně čekal a nikdy jsem si to nedokázal představit. Já a moje žena jsme pět let manželé a žijeme šťastně, ale najednou se úplně změnila a odvrátila se ode mě a nikdy jsem nevěděl, co se děje, snažil jsem se jí zeptat, ale odmítla mi říct, co problém je, a jak šel čas, usilovala o rozvod. Byl jsem tak ustaraný a zmatený a dělal jsem vše, co bylo v mých silách, abych ji dostal zpět, ale nebylo to snadné, myslel jsem, že veškerá naděje je ztracena, a během mého hledání cesty ven mi přítel, který měl podobný problém, řekl o skvělém kouzelníkovi jménem DR WALE, který mu pomohl získat zpět i jeho ženu. V celém svém životě jsem nevěřil na kouzla nebo magii, protože jsem si nikdy nemyslel, že by to fungovalo, ale snažil jsem se dát tomuto muži šanci a k mému největšímu překvapení na mě seslal kouzlo, ale dnes jsme zase spolu v krásném domově. se třemi krásnými dětmi. Jsme spolu opět šťastní a využívám této příležitosti, abych řekl komukoli, kdo prochází podobnou situací, aby ho kontaktoval na WhatsApp/Viber/Telegram: +2347054019402 nebo e-mail: drwalespellhome@gmail.com

STE ÚŽASNÝ DR WALE - Signe Bruun

Nevjerojatno svjedočanstvo o čaraču koji mi je vratio mog muža. Sretno sam udana za lijepog i brižnog muža s dvoje djece. U mojoj obitelji prije sedam mjeseci dogodio se jako veliki problem, između mene i mog supruga. toliko strašno da je iznio slučaj na sudu radi razvoda. rekao je da više nikada ne želi ostati sa mnom i da me više ne voli. Pa se spakirao iz kuće i natjerao mene i moju djecu na teške bolove. Pokušala sam na sve moguće načine da ga vratim, nakon mnogo moljakanja, ali sve bezuspješno, a on je potvrdio da je donio odluku i više me nikada nije želio vidjeti. Tako sam jedne večeri, vraćajući se s posla, srela starog prijatelja koji je pitao mog muža. Pa sam joj sve objasnila, pa mi je rekla da jedinog načina da vratim muža je da odem kod vračare, jer je i ona to učinila da vrati svog ljubavnika. Zatim sam poslušao njezin savjet i dala mi je DR WALE WhatsApp kontakt: +2347054019402. odmah sam poslao DR WALE-u WhatsApp poruku i ispričao mu o svim bolovima i nevoljama s kojima se suočavam. DR WALE mi je rekao da više ne plačem i da opustim svoj um. Nakon mnogo razgovora s DR. WALEOM, platila sam sve materijale i predmete potrebne za bacanje čarolije, a čarač me uvjerio da ću dobiti svog muža natrag za tjedan dana. Kakva nevjerojatna izjava!! Pa je razgovarao sa mnom i rekao mi sve što trebam učiniti. Zatim je sljedeći tjedan bilo tako iznenađujuće da me nazvao moj suprug koji me nije nazvao proteklih sedam mjeseci i obavijestio me da se vraća. Tako nevjerojatna!! Tako se s puno ljubavi i radosti vratio u kuću i ispričao se za svoju grešku i za bol koju je nanio meni i mojoj djeci. Tada je od tog dana naš odnos sada bio jači nego što je bio prije uz pomoć DR. WALE-a. Savjetovat ću vam da kontaktirate DR WALE-a WhatsApp/Viber +2347054019402 ili e-mail: drwalespellhome@gmail.com

Peyami Salim - jak mi pomohl doktor Ajayi

Jen chci, aby celý svět věděl o tomto kouzelníkovi, kterého jsem potkal před časem, nemůžu říct, co všechno pro mě udělal. můj manžel mě opustil před 4 lety s mými dětmi Procházela jsem internet, když jsem se setkala se svědectvím tohoto úžasného muže online, rozhodla jsem se to zkusit a můj manžel je nyní zpět a jsme opět šťastní, nemohu dát vše, s čím mi pomohl písemně, vše, co mohu říci, je mockrát děkuji, jsem velmi šťastný a on mě ujistil, že dělá spoustu kouzel, včetně

Kouzlo lásky
Mocenské kouzlo
Kouzlo úspěchu
Osud těhotenství
Kouzlo manželství
kouzlo pro dobře placenou práci
Ochranné kouzlo
kouzlo vyhrát soudní spor
kouzlo štěstí atd.

Pokud potřebujete pomoc kouzelníka Dr. Ajayiho, kontaktujte ho na této e-mailové adrese (drajayi1990@gmail.com) nebo si ho přidejte na whatsapp +2347084887094 a proberte s ním svůj problém. Je to dobrý člověk a vždy mu budu vděčná.

Alison Francisco - Jak jsem vyhrál Big v loterii

Pozdravy
Po tolika letech hraní v loterii je pro mě velmi těžké vyhrát, věci pro mě byly velmi těžké, tak jsem se rozhodl to probrat se svou kamarádkou, která mi pomohla, řekla mi o své zkušenosti s Dr. Ajayi, která pomohla jí přivést zpět svého manžela, který ji opustil, aby si vzal jinou ženu, nechal ji se čtyřmi dětmi trpět sama dále mi řekla, jak se seznámila s Dr. Ajayi online Byl jsem velmi ohromen, když jsem slyšel její příběh, tak jsem jí řekl o svém smůle v loterii A představila mě Dr. Ajayi po všech mých sezeních s Dr. Ajayim, po týdnu jsem se rozhodl zkusit to znovu Nemůžu uvěřit, že jsem vyhrál tolik, že jsem nikdy nemohl uvěřit Díky Dr. Ajayi je skvělý muž, a pokud potřebujete duchovní pomoc s čímkoli, co narušuje váš život, kontaktujte doktora Ajayi na Whatsapp / Viber: +2347084887094 nebo e-mail: drajayi1990@gmail.com a věřím, že budete rádi, že jste to udělali.

Flutura Mitrea - Děkuji, DR WALE

Nemohu zapomenout, jak mi DR WALE pomohl obnovit mé manželství po osmi měsících odloučení se svou ženou z hádky a ona odešla a nikdy se ke mně nevrátila, udělal jsem tolik, abych ji dostal zpět, ale nic nefungovalo, dokud Viděl jsem komentář online, když někdo svědčil o tom, jak jí DR WALE pomohl vrátit manžela zpět, a tak jsem ho kontaktoval přes jeho WhatsApp a po napsání mého problému mě ujistil, že mi pomůže dostat se zpět k mé ženě za několik dní po seslání kouzla lásky a poté, co to kouzlo udělal, se moje žena vrátila domů a prosila, že je jí to velmi líto, dnes jsem zpět se svou ženou a jsme oba šťastní a žijeme znovu spolu. Vím, že existuje mnoho lidí, kteří chtějí získat svou lásku zpět, kontaktujte prosím DR WALE, protože je perfektní odpovědí na váš problém, jeho kontaktní údaje jsou: WhatsApp/Viber/Telegram: +2347054019402 nebo e-mail: drwalespellhome@gmail.com

Jehona Sut - To vše díky vám, DR WALE

Je mi ctí sdílet toto zázračné svědectví se světem. Můj manžel se se mnou rozvedl před patnácti měsíci a já jsem byla plná výčitek, protože jsem nevěděla, co mám dělat, abych napravila problémy s manželem. Hledal jsem na internetu pomoc, jak bych mohl získat pomoc v mém manželství, a objevil jsem skvělé svědky o DR WALE, který byl se svými kouzly pokrokový. Spojila jsem se s ním a hle, DR WALE, mi řekl, že pro mě připraví kouzlo, které přivede zpět mého manžela. Byl jsem skeptický, ale neměl jsem jinou možnost, než s ním spolupracovat. Po práci s DR WALE, o několik dní později, mi můj manžel zavolal, že se vrací domů a od toho dne až do této chvíle žijeme v míru. Nyní je zpět s tolika láskou a péčí. dnes jsem rád, že vám všem mohu oznámit, že tento kouzelník má moc přivést milence zpět a nejpřekvapivější je, že naše láska je nyní velmi silná, každý den je štěstí a radost. a Není nic jako být s mužem, kterého miluješ. Vřele doporučuji DR WALE každému, kdo potřebuje pomoc. Pokud máte jakýkoli problém, kontaktujte DR WALE, dávám vám 100% záruku, že vám pomůže!!. Jeho WhatsApp/Viber/Telegram: +2347054019402 nebo e-mail: drwalespellhome@gmail.com

Paulina Jiri - Děkuji za pomoc, doktore Ajayi

Každý máme v životě své různé příběhy. Byly tam vzestupy a pády, ale byl jsem více zničený, když můj snoubenec, se kterým jsme chodili 7 let, řekl, že bychom měli náš vztah ukončit, nezažil jsem v životě takovou bolest, jakou jsem ten den cítil. Zeptal jsem se, co jsem udělal špatně, ale řekl, že je unavený, po 3 měsících odloučení jsem narazil na svědectví dámy, která mluvila dobře o doktoru Ajayim, kouzelníkovi, který pomohl mnoha lidem obnovit mír a lásku v jejich domově, i opravdu miluji svého muže a chci ho zpět do svého života, takže jsem oslovil doktora Ajayiho a vysvětlil jsem si, po několika konzultacích mi bylo řečeno, v čem je problém a co mám dělat, abych obnovil můj vztah, udělal jsem vše, co jsem ode mě požadoval, a po 72 letech hodin kouzla mě kontaktoval můj snoubenec a teď jsme šťastně manželé. Pokud potřebujete pomoc skutečného kouzelníka, můžete se spolehnout na doktora Ajayi a věřím, že budete mít opět důvod k úsměvu. Kontaktujte Viber / Whatsapp: +2347084887094 nebo e-mail: drajayi1990@gmail.com

Loana Szcheski - Pokud procházíte těžkými časy, kontaktujte doktora Ajayiho pro možné řešení

Chci velmi poděkovat velkému kouzelníkovi jménem Dr Ajayi za velké duchovní modlitby, které vykonal v mém životě tím, že mi po mnoha měsících rozchodu a osamělosti přivedl zpět mého bývalého milence. Díky tomu jsem přesvědčen, že jste posláni do tohoto světa, abyste zachránili lidi před zlomeným srdcem a také abyste nám pomohli najít řešení každého problému ve vztahu. pro ty z vás, kteří mají jeden nebo druhý problém ve vztahu, proč nekontaktovat doktora Ajayi, to je nejlepší místo, kde můžete vyřešit všechny své problémy, včetně nedostatku práce a povýšení, svazovacích a manželských kouzel, rozvodových a přitažlivých kouzel, hodně štěstí a kouzla lotto, kouzla plodnosti a těhotenství a také obchodní úspěch a nárůst zákazníků, vyhrané soudní případy a mnoho dalších. kontaktujte ho na e-mailu: drajayi1990@gmail.com nebo kontaktujte whatsapp +2347084887094 
Statistiky

Online: 6
Celkem: 1081650
Měsíc: 11147
Den: 297